WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AİLE PORTALİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

dewamını sen getır oyunnuu...

5 posters
YazarMesaj
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

dewamını sen getır oyunnuu... Empty
MesajKonu: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 5:01 pm

ewett arkadaslarr hıkayee yazıoruzz....ılkk hıkayemızz soylee baslasınnn sizdee hayal gucunuzu kullanarak dewamını getirinn....kolayy gelsınn...

Biraz serinlemek için kendimi parktaki ağacın altına attım......
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 7:35 pm

sonra orda uyuya kalmışım ve bi serinlik hissettim dewamını sen getır oyunnuu... 69875
http://www.sohbette.biz
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 10:53 pm

bii baktımm kıı karsımdakıı cocukk banaa suu atıooo....:)
cadı5454
PReNSeS
PReNSeS
cadı5454

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPtsi Haz. 09, 2008 3:10 pm

vay bacaksız bende bi anda bu serinlik nerden geldi derim
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptySalı Haz. 10, 2008 8:38 am

KALKTIMM TAMMM WURACAKKENN BIANDAA ELIMDEKIILERR YEREE FIRLADII OO GOZLERRR KARSIMDAA YAKISIKLIMII YAKISIKLII BII ADAMM DURUOO BAKISTIIKKK UZUNN SUREE WEE BANAA DEDIKII......
Asİ
PReNSeS
PReNSeS
Asİ

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPerş. Tem. 03, 2008 10:00 am

mrb hanımefendi çok gergin görünüosunuz biraz yürümeye ne dersiniz ...gözlerimi yemyeşil gözlerinden çekemiyor üstelik cvp ta veremiyordum...tam cvp vermediniz diyeceği anda sözlerini tamamlamasını beklemedden..................
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPerş. Tem. 03, 2008 12:17 pm

gozlerinizz kendıı gozlerinizmıı yoksaa lenss mii dedımm??dewamını sen getır oyunnuu... 69875)....................
cadı5454
PReNSeS
PReNSeS
cadı5454

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyCuma Tem. 04, 2008 12:28 pm

oda tabiki orjinal gözüm sahte bakışları sevmem dedim.. oda bana dediki...
H_a_N_i_F_i
DeNeMe MoDeRaTöR
DeNeMe MoDeRaTöR
H_a_N_i_F_i

Erkek

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyCuma Tem. 04, 2008 5:57 pm

evet bayan bencede öyle... cünkü gözlerin bakışması saflığın en güzel kanıtıdır.. gözler yalan söylemez, söyleyemez..
ben bu sözümü söyledikden sonra bana hicbir cevap vermeden gözlerini gözlerime hedeflemişti...
evet bakışlarıyla sanki bana bişeyler fısıldarcasına bakıyordu... cünkü ben ona bakışlarımla söylüyordum '' cok güzelsin cok güzelsin cok güzelsin .....''
bakışmamızı aniden beliren bi ses kesmişti......................
http://www.sitem yogg bnm yoggg bnmmm :((.com
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPtsi Tem. 07, 2008 1:15 pm

bii baktım kii karsımdaa annemm yinee buu erkekk kimm bacaksızz dedii.......sokakk kedıısıı yuruu ewee demıstıı wee benıı rezıll etmısstii............ dewamını sen getır oyunnuu... 581498 dewamını sen getır oyunnuu... 581498 ........
Asİ
PReNSeS
PReNSeS
Asİ

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyCuma Tem. 11, 2008 5:27 pm

bune ya romantikliğin içine edilmiş:D:D: nese eve gittim aklım hala o gözlerine ve yakışıklı sahibine takılmıştı dewamını sen getır oyunnuu... 286461 birdaha nasıl nezeman görebilirim diye düşünmeye başladım saatin nasıl geçtiğini farketmeden uykuya dalmışım sabah olmuş uyandığımda birde ne göreyimm...dewamını sen getır oyunnuu... 286461
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptySalı Tem. 15, 2008 10:31 am

kaappıı calmıss wee anne acmıss gelenn oo beyefendıydıı megersemm pızzacıymıss annemlerdee pızzaa sıparıss etmısss:):) tekrarrr gordumm ooo gozlerııı gıderkenn kapınınn onunuu tell noosuu yazann bıı kagıt dusurmutuu kendıı atmıs olsaa gerekk dıee dusunuorumm:)):)) hemenn aldımm wee noyuu telıme kayıtt ettımmm...........
Asİ
PReNSeS
PReNSeS
Asİ

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptySalı Tem. 15, 2008 5:23 pm

süpersin doa:) arasamıydım yoksa görebilmek için bir pizzada benmi söylesem dewamını sen getır oyunnuu... 286461 kalbim yerinden çıkarcasına atıyordu bütün cesaretimi toplayıp aradım konuşmaya başladık.artık hiç bişey engel olamazdı yarın onu görecektim.sabaha kadar heycandan uyumadım ve nihayet sabah oldu heycanla kalktım sonra...
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyÇarş. Tem. 23, 2008 5:35 pm

hazırlanmayhaa basladımm heycandann saclarımıı bılee toplayamamıstımm kalbımm yerındenn cıkıcaktıı amaa zordaa olsaa kendımee gelıppp ewdenn cıktımm. hızlıı adımlar atıpp bırann oncee yanınaa gıtmekk ıstıyordumm bıı o kadardaa heycanlıydımm ewedd ewedd karsımda o duruorduu oo goslerınlee bana bakıorduu yaklasdımm wee elımıı uzutıpp sadeceee merhabaa dıyebılmıstımm odaa heycanlıydıı sanırımm merhabaa dedıı bıı andaa goss goseee geldıı yıneee ooo sıradaaa yaklastıı weee kulagımaa soylee dedıı.....
Asİ
PReNSeS
PReNSeS
Asİ

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 3:32 pm

çok güzl görünüyorsunuz ve bakışlarınızda çok anlamlı bir süre bişey diyemeden sadece gözlerine baktım.oda konuşamıyordu kısa bir süre sonra sesizliği bozdu ....
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 4:05 pm

wee tanısmayhaa basladıkk adınııı nerdee calıstıgınıı nerdee oturdugunuu orenmıstımm artıkk onu tanıyordumm herr geceee msjlasmalarr bıtmedıı sureklıı msjlasıp bırbırımızdenn haberlesıordukk hep telefonumda 1 yenı msj yazısıı gorunce heycanlanıor acabaa nee yazmıstırr dıee dusunmedenn edemıyordumm gorusmelerımızz sıklasmıstıı herseyımm olmustuuu yedıgımızz içtigimizz ayrııı gıtmıorrr olmussstuu.............
H_a_N_i_F_i
DeNeMe MoDeRaTöR
DeNeMe MoDeRaTöR
H_a_N_i_F_i

Erkek

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 7:10 pm

günler birbirini takip ediyor haftalar geciyordu... ancak ben her anı onunla yaşamak istiyordum daha yakın olmak istiyordum... aradan birsüre zaman gecmişti ve ben kendimi evliliğe hazır hissediyordum... kendimce bir karar aldım ve onu evlilik konusunda baskı yapacaktım... ki bunun neler getireceğinide birazcık olsun tahmin etmeye calışıyordum belkide sonu ayrılık... ama bu yürek bu can onsuz ne kadar dayanırdı.. işde orasını bilmiyordum...
her zmanki gibi telefon görüşmemizde ona yüz yüze konuşmamız gereken konular oldugunu söyledim ne tuhaftır ki oda aynısını bana söyledi.. sesi birden hüzün doldu..kelimeleri yavaş yavaş söylüyerek'' evt konuşmamız lazım gülüm '' demişti...

telefonun kapanması ardı sıra düşünler düşünceler düşünceler... acaba ne konusacakdı.. bu soru adeta kafamın içini kemiriyor bir cvp bir anlam bulmaya çalışıyordum..
(BULUŞMA)
masaya gecmiştim gülüm tam karşımdaydı gözlerimi gözlerinden alamıyordum...nerden nasıl başlıyacagımı bilmiyordum... bilmiyorum belki beni zamanla unutur bi başkası ile daha güzel bi yaşam sürdürebilirdi....
sessizliği ne alırsınız sorusu bozmuştu.. spariş söylendikden sonra kız canından cok sevgidi aşkına dayanamayıp sordu '' aşkım seni dinliyorum bu kdar önemli olan bnmle yüz yüze konuşmana sebeb olan şey nedir... neyin var jnm moralin bozuk gibi duruyorsun '' buna karşılık adam '' gülüm istersen önce sen başla zaten benimkisinin cok fazla bi önemi yok ''demişti...oysaaaa düşüncesi onu bu son anda daha ne kadar uzun görebilirim düşüncesiydi... adam cok seviyordu öylesine seviyordu ki uğruna herşeyi verebilirdi ancak uğruna sadece canını verebilirdi...cünkü parasız pulsuz yoksulun biriydi...zamanında cok düşünmüştü evliliği ancak parasızlık yoksulluk onun elini kolunu bağlıyordu..güzel günler hayal ediyordu ancakkk....''HAYAL'' deyip geciştiriyordu...BİR TEK DÜŞÜNCESİ VARDI oda gülüm dediği kızın hayatının sonuna kadar mutlu olabilmesiydi... bu mutlulugun kendisi ile olmayacağı kanaatine varmış ve cağırmıştı..
kız '' canım neyin var dalıp dalıp gidiyorsun...hadi lütfen önce sen anlat'' ısrarlarına daha fazla dayanamayıp bu acı anın bir an önce bitmesi için cümlelerini kurmaya başladı..

'' eee ben ayrılmak istiyorum PINAR artık yeter...''
- pınar '' KAAN anladım sen neler söylüyorsun neden neden ...''
bu sorunun ardından kaan dahada sert bi şekilde
''pınar yeter artık seni sevmiyorum bu ilişkiyi sürdürmenin bi anlamı yokk''
kız ''kaan neden neden'' kız duyduklarına inanmak istemiyordu.. gözlerinin ici dolu dolu bakıyordu.. ağlamaklı oldu... kaan bu durumu görmemek icin süratla kalktı ve gitmek icin yöneldi... pınarın yanından gidiyordu ki pınar koluna yapıştı '' kaan bu yaşadıklarımızın hepsi yalan olamaz ...sende beni seviyorsun biliyorum ama neden lütfen dur...''
kaan kolunu cekerek hızla uzaklaşmaya başladı.. sırtını dönmüş gidiyor du gözleri doldu ağlamaklı oldu ama ağlayamazdı da ...her zmaan ki gibi içerisine kalbinin derinliklerine gömecekti bu acıyı..... kapıdan cıkdı ve hızlı adımlarla bir an önce oradan uzaklaşmak istiyordu..
PINAR masada kala kalmışdı gözlerinden damlalar agır agır yanagından kayıyordu... bir soru vardı tek bir soruu ''NEDENNNNN ?''
KAAN gitmemişti gidememişti cafeyi uzaktan görebileceği bir köşeye kendisinin görülmeyecek bicimde bekliyordu... GÜLÜNÜ görmek umudu ile bekliyordu... ve kapıda PINAR belirdi...işde o an kaanın yüreği sızladı...dişlerini sıkıyordu kaan haykırmamak için kalbinden söylüyebiliyordu sadece '' PINARIM, canım ,BEYAZ GÜLÜMM ,seni seviyorum amaa............ amaaaa''
pınar bir taksi cagırarak evine gitmek üzere arabaya dogru yöneldi...bindi ve araba gitti.. KAAN başını öne eğmiş .. düşünceli bir şekilde sahile dogru gidiyorduu..............................................................................................
http://www.sitem yogg bnm yoggg bnmmm :((.com
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: dewamını sen getır oyunnuu...   dewamını sen getır oyunnuu... EmptyCuma Ekim 10, 2008 3:07 pm

hanifii sanaa inanamıyoree 2 dkdaa adamıı fakırr amaa gururrluu gencc yabtıı:)) tee allamm yhaaa oldurcenmıı benyy gulmektenn olmm yha:))ısımdee takmıss bıdee pınar&kaann leylaa mecnun askınaa donmuss=)) nee isee olayıı uzatmıyımm...
............ sahıll kenarındaa yawass yawas yuruyodu gozlerıı denızınn sonsuzz derınlıklerındeee ıdıı ıntaharr etmeyıı dusunduu sonsuzluga sadece 1 adımm kalmıstıı o andaaa omuzunaa uzanaann bıı ell ılee arkasınaa baktııı ki pınarr gozyaslarııı içindee kaanınn askınınn gozlerınee bakıoduu nedenn bunuu yapıosunn kaann dedi niee askımızıı bı kalemdee sılıpp atıorsunn senınlee olumee gelırım benn mademkı gell oleceksekte beraberr olelımm dedıı bendee gelıorum msenınlee sonsuzlugaa boslugaaa buu dunyhaa yalann amaa boswerr elımıı tutt dedıı weee................:))..........
dewamını sen getır oyunnuu... 874960 .......

dewamını sen getır oyunnuu...
1 sayfadaki 1 sayfası