WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AİLE PORTALİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü

3 posters
YazarMesaj
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü Empty
MesajKonu: Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü   Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü EmptySalı Mayıs 13, 2008 3:39 am

6 Kasım'da Galatasaray'ı tarihi bir farkla yendiğimiz maçın hemen 2 gün sonrasında maçtan önce çıkan olaylarla hiçbir alakamız olmadığımız halde o saatlerde tribünde olduğumuz halde Genç Fenerbahçeliler Derneği'ne operasyon yapıldı. İçimizde kongre üyesi de olan birçok arkadaşımızla beraber 35 kişi gözaltına alındık. Ama şubede kaldığımız 4 gün boyunca birbirimize daha çok kenetlendik. Ne ilginçtir ki tutanaklarda hangi sebeple gözaltına alındığımız yazılmamasına rağmen basında çıkan gerçek dışı haberler bizi derinden üzmüştü. Bizler için şubeye gelip manevi desteğini esirgemeyen birçok Fenerbahçeli işadamı olmuştu. Mahkemeye savcıya çıktığımızda savcı benim avukatımı dışarı cıkardı "Oğlum neden böyle holiganlık yapıyorsunuz?" diye sorduğunda ben de bizim hiçbir suçumuzun olmadığını belirttim. O da bana hikaye anlatma diyerek esprili bir yaklaşımda bulundu. Kendi oğlunun da GFB üyesi olduğunu söyleyince o an şaşırdım. Serbest kalıp dışarı çıktığımızda İbrahim arkadaşıma Genç Fenerbahçe'nin çok büyüyeceğini söyledim ve o da şaşırdı ve nedenini sordu. Çünkü haksız yere gözaltına alındığımızı, Türk insanının mağduru sevdiğini, bu ülkenin başbakanın bile ceza evindeyken çıktıktan sonra başbakan olduğu örneğini gösterdim. O yattığımız 4 gün GFB'nin büyümesinin en büyük sebeplerinden biridir.
http://www.sohbette.biz
gotik_women
PReNSeS
PReNSeS
gotik_women

Kadın

MesajKonu: Geri: Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü   Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 7:06 pm

YAŞASINNNNN...!!!! Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü 257196 Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü 257196
Gofret
YeNi Üye
YeNi Üye
Gofret

Erkek

MesajKonu: Geri: Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü   Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 11:13 pm

kadir cok haklısın paylaşımın icin tsklerr Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü 493983

Gözaltına aldılar, GFB daha da büyüdü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir daha sewemem....