WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AİLE PORTALİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Siteye Giremiyorum Diyenler İçin Yazılı Anlatım

YazarMesaj
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

Siteye Giremiyorum Diyenler İçin Yazılı Anlatım Empty
MesajKonu: Siteye Giremiyorum Diyenler İçin Yazılı Anlatım   Siteye Giremiyorum Diyenler İçin Yazılı Anlatım EmptyPtsi Mayıs 12, 2008 4:16 am

Hepinize mrb arkdaslar ... sizlere sitemizi tanıtacağım ve aramıza katılmanızı isteyeceğim ....
Sitemiz: wWw.Sohbette.BiZ
Sitemizin özellikleri:sitemiz sesli ve görüntülü olarak hizmet vermektedir.
sitemizde mp3 calabilir,sesli sohbet edebilir,özel yada genel konuşma yapabilirsiniz,karşılıklı yaada genele web cam acmak mümkündür.sitemizde o anki durumunuzu anlatan animasyonlar mevcuttur....
sesli sitelerde takılan arkdaşlara:içinizden kuzguna bak neler anlatmıs diyebilirsiniz aama emin olunki bilmeyen ve sesli sohbetin güzelliğinden haberdar olmayan arkdaslar var:)
gelelim giriş yapmasını bilmeyen arkdaslara arkadaslar sizler icin resimli olarak anlattım başarısızlık imkanınız 0 yani:)
ADIM 1.
www.sohbette.biz adresine giriş yapıyoruz ve sohbete katıl diyoruz...
ADIM 2.
karşımıza gelen ekrandan misafir girişi diyoruz...(nickinizin kullanılmamasını istemiyorsanız ve bazı ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen üye olunuz)
ADIM 3:
rumuzumuzu yazıyoruz...
ADIM:4
iconumuzu seciyoruz (cinsiyetimizin anlasılması adına:) )
ADIM 5:
en önemli adımdayız arkdaslar:) burada yapmamız gereken yukarıdan cıkan acılır pencereye tıklamamız (mozilla firefoxta gecerli değildir.lütfen expoler 7 yada başka sürümünü kullanalım.)
ADIM 6:
son adımdayız arkdaşlar:) bu adımda karsımıza cıkan pencerede yükle yükleme butonlarından yükle butonuna basarak eklentimizi yüklüyoruz.(bu eklenti kücük caplı olup garantisi tarafım ve tüm sesli chat serverleri tarafından verilmiştir..bu eklenti olmadan hiç bir sesli chat sitesine girmeniz mümkün deildir ve tek sefer yüklenir)
ARAMIZA HOŞGELDİNİZ...WWW.SOHBETTE.BİZ AİLESİ OLARAK HOŞ SOHBETLER DİLERİZ....
KUZGUN_54
http://www.sohbette.biz

Siteye Giremiyorum Diyenler İçin Yazılı Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-