WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AiLeYiZ

WwW.SohBeTTe.BiZ BiR AİLE PORTALİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM

2 posters
YazarMesaj
haztar
YeNi Üye
YeNi Üye

Erkek

SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM Empty
MesajKonu: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:05 am

Foruma mhplı ve sağ görüşlü arkadaşlar ıçın konu açmışsınız takdir ediyorum cunku tartısma ortamı fıkır paylasımı cok iyidir ama eğer bırde sol parti sol görüşlü arkadaşlar için bölüm açılmassa bu tutuculuk olacaktır kı sevgili kuzgunun böyle bişey yapacağı aklımızın ucundan bile geçmez sevgili kuzgun herk kesime eşit davrandığınun altına imzamı atarım sadeje unuttugunu düşünmek istiyorum ve bir öneri bir eleştiri olarak buraya yazıyorum :.........
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:08 am

yorumunu okudum SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM 69875 neye nerden vurucanı cok iyi biliyodun gene ölesin fakat atladığın bir nokta var oda kesim ve azınlıktır...sitedeki insanların coğunun görüşü sağcı oldugu icin mhp ile ilgili bölüm acılmıştır işte bu sağcı kesimdir.Ama gel gelelim tek kişi istedi bölüm actım ama senden baskası ilgilenmiyeceği icin bölüm boş kalıcak boş kalan bölümde sadece kalabalıktan başka birşey yapmıcak buda azınlıktır SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM 69875 yorumun icin tşkler ediyorum bu istege rabet olur ve değerlendirilecek kıvaama gelirse eğer değerlendirmeye alınacaktır SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM 69875
http://www.sohbette.biz
haztar
YeNi Üye
YeNi Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:12 am

sevgili kuzgunum sen şimdi diyosunki azınlıklar benim için önemli değil benm için önemli olan çoğunluktur gerisi saylamam 3 ün 5i hesabı olmaz....Ben şahsıma münazır kuzgunun böyle bişeyi şaka mayyaetli söylediğine inandırıyorum kendimi çünkü ben eminimki kuzgun kardeş eşitliğe canını verir ve buradaki bazı konuları çok okuyucu gırsın cok konu acılsın dıe degıl sırf fıkır paylasması ıcın koyması gerektıgını dusunuyorum ve bu şakana gerçekten gülüyorum....
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:16 am

fikir paylasımı icin şimdilik sol görüşlü yazılarını hertelden bölümünde yayınlayabilirsin....fikir paylasmak önemli tabiki amacımız o ve cok iyi biliyorsunki 3ün 5 in hesabınla olan ilişkimi cocukluk zamanlarımda kestiğimi SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM 69875 fakat sitemizde acılan bölümlerin fazlalığından dolayı kalabalık herzaman göz yorar ve bir tadı kalmaz bu konunun değerlendirilmeye alındıını şahsım adına arz ederim SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM 69875
haztar
YeNi Üye
YeNi Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:22 am

kuzgunjum bu benım bır ıstegım sadece sana yardım etmek ıstedım bu konuyu atlamıssın arkadaslar...kuzgun esıt davranmıyor dıye dusunebılırler dıye dusundum...Bende kuzgunun bole bısey yapmıcagını sadce sıte yenı oldugundan yogun oldugundan atladıgını dusundum ve boyle olduguna emınım arkadaslrında bunu bılmelerı cın bunu soledım gene tam olmasada ıstedgımı aldım
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:25 am

burada yabancı arkdas yok tamam içlerinden en iyi tanıyanlardan birisi olabilirsin ama herkez beni biliyor burda bir önceki postumda yazdığım gibi konu şahsım adına değerlendirilmeye alınmıştır .... SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM 271684
haztar
YeNi Üye
YeNi Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:30 am

Sanırım bu forum sıtesınde sadece senı tanıyanlarla gorusmeyı planlıorusn oysa ben kuzgun butun TÜRKİYE'deki internet kullanıcılarına hitap edeceğini düşündüm ve bu arkadaşların durumu yanlış anlamaması ıcın sadece bı onerıydı bu kadar....
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:33 am

ama yazdıgın yorumda arkdasların yanlış anlamaması icin demişsin bende o yüzden öyle bir cvp verdim ve sana söyledğim gibi yakın zamanda orjinal bir calışmamız olucak ozaman hitap ediceğimiz kesin değişicek suanda sadece tanıdıklarımızın bulundugu nezih bir ortamda calışmalarımızı sürdürüyoruz....
haztar
YeNi Üye
YeNi Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:43 am

NEZİH ORTAMDAN CIKMAK VE ACILMAK ICINDE ESIT DAVRANMAK AZINLIKLARI YOQ SAYMAMAK GEREKIR DIYORUM VE KUZGUNUN ASLA BOYLE BIR SEY YAPMAYACAGINI BILIYORUM SOZUMU BITIRIYORUM BU KONU HAKKINDA KUZGUNA SON POSTUMU ATIYORUM
Kuzgun_54
PaTRoN
PaTRoN
Kuzgun_54

Erkek

MesajKonu: Geri: SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM   SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:47 am

nezih ortamdan cıkmak gibi bir amacımız yok amacımız değişik calışmalarla büyümek fakat büyüğümüzde buradaki nezih ortam oradada devam eedicek etmeli bu konu değerlendirilmeye alındı demiştim tşkler konu kilitli

SEVGİLİ KUZGUN OKUMANI RİCA EDİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası